Special Police Down Of Terrorism

Special Police Down Of Terrorism 1.0.0

Krucjata przeciwko terroryzmowi

Zalety

  • Stary, sprawdzony pomysł
  • Duża dynamika
  • Niezła grafika

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

Special Police Down Of Terrorism to darmowa strzelanka typu FPS, dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Twoim zadaniem w niej jest zwalczanie terrorystów i ratowanie zakładników. Jeśli masz ochotę poćwiczyć celność, pobierz Special Police Down Of Terrorism dla Java.

W darmowej strzelance Special Police Down Of Terrorism wcielamy się w policjanta, członka specjalnej brygady do zwalczania terroryzmu. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie bandytów i uratowanie zakładników. Do dyspozycji mamy rewolwer, pistolet maszynowy oraz strzelbę. Jest to w strzelance FPS - rozgrywającą się akcję oglądamy oczami głównego bohatera gry.

Special Police Down Of Terrorism odświeża stary, sprawdzony pomysł na dobrą rozrywkę. Po ekranie przewijają się terroryści, którzy próbują nas zabić. Trzeba wykazać się celnością i wykończyć ich wszystkich. Od czasu do czasu przez ekran przebiegają skuleni zakładnicy, oni oczywiście muszą przeżyć. Ich zabicie odbiera nam szansę na pomyślne ukończenie misji.

Grafika i animacja w Special Police Down Of Terrorism zostały zaprojektowane dość przyzwoicie. Gra wciąga i bardzo dobrze trzyma w napięciu. Jeśli szukasz fajnej strzelanki na telefony z Java, pobierz darmową Special Police Down Of Terrorism.

Najczęściej pobierane Akcji na java

Więcej
Special Police Down Of Terrorism

Download

Special Police Down Of Terrorism 1.0.0

Opinie użytkowników o Special Police Down Of Terrorism